Будівництво Суспільство

В Києві планують побудувати метро на Троєщину – деталі

Київська міська рада вирішила витратити безглуздо велику суму грошей – 34,7 млрд грн – на “розвиток інфраструктури” у 2024-2025 роках. Зокрема, вони вирішили кинути гроші на старт будівництва метро на Троєщину. Це, звісно ж, повинно було вразити нас своєю логікою.

Які кошти будуть виділені на метро?

Бюджет Києва стане ще однією жертвою безглуздої програми, яка передбачає “активізацію розвитку метрополітену”. Вони хочуть витратити 1,49 млрд грн на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії, яка, очевидно, буде втрачена грошима вже протягом двох років. Великі суми також витрачаються на різні станції, такі як “Вокзальна” та “Житомирська”. А ось для ділянки Оболонсько-Теремківської лінії потрібно 46,8 млн грн міських коштів у 2025 році – ще один приклад безглуздої розтрати.

Також планують розпочати будівництво метро на Троєщині. В 2024 році хочуть витратити 5 млн грн, а рік пізніше – 20 млн грн. Щодо Подільсько-Воскресенського мостового переходу, то вони вирішили витратити 34,7 млрд грн на його будівництво до 88% готовності до кінця 2025 року.

Що про це думають Кияни?

Багато людей вважають, що плани Київської міської ради щодо розподілу коштів на розвиток інфраструктури та метрополітену викликають значні сумніви. Розсудливість та ефективність витрат таких великих сум грошей стає об’єктом критики, особливо у контексті безлічі інших проблем, з якими стикається місто. Невідповідності та недоліки в програмі можуть вибухнути у вигляді фінансових та організаційних проблем у майбутньому. Необхідно обережно оцінювати та переглядати стратегії виділення коштів, щоб забезпечити належне управління та максимальну користь для мешканців столиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *