Суспільство

Братова недовіра та королівська драма: чому принц Гаррі не має шансів на повернення?

Головним опонентом у питанні повернення принца Гаррі стає його старший брат, принц Вільям, який проявляє велику недовіру до нього та Меган Маркл.

В контексті відсутності можливості того, що принца Гаррі вітають назад до королівської родини, особливо на фоні боротьби його батька, короля Чарльза III, з раком, видання The Sunday Telegraph стверджує, що ймовірність цього практично дорівнює нулю, з посиланням на джерела в Букінгемському палаці.

Багато хто, дізнавшись про візит герцога Сассекського до Великої Британії та його 45-хвилинну розмову, сподівався на поліпшення відносин між принцем Гаррі та його родичами. Однак, за даними інсайдерів, “немає шляху назад” для Гаррі, і йому немає наміру повертатися до королівських обов’язків, особливо у період, коли король Чарльз проходить курс лікування від раку, а принцеса Уельська відновлюється після операції на черевній порожнині. Це стається після того, як Гаррі в інтерв’ю в США висловив думку, що хвороба короля може стати приводом для об’єднання його сім’ї.

Умови саміту в Сандрінгемі, що детально описують вихід герцога і герцогині Сассекських з королівської сім’ї, залишаються чинними, виключаючи можливість “половинного” залучення до монархії. Це означає, що члени сім’ї повинні повністю виконувати свої обов’язки або взагалі відмовитися від них.

Крім того, існує ще одна серйозна проблема: принц Вільям абсолютно не довіряє своєму братові і не готовий розкривати перед ним жодної інформації, обурюючись можливістю, що він знову передасть це ЗМІ. “Повністю і категорично очевидно, що він (Вільям) не дозволить Гаррі повернутися. Імовірність того, що Гаррі знову з’явиться в будь-якому обсязі, дорівнює нулю”, – підкреслив інсайдер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *