Спорт

Буяльський прокоментував гру проти Інгульця

Віталій Буяльський прокоментував болючу поразку проти Інгульця, де київська команда зазнала неочікуваного результату від аутсайдеру українського чемпіонату по футболу.
Віталій Буяльський підкреслив, що динамо було готове до цієї гри на 100%, а от деякі гравці з лави запасних не змогли підсилити команду, тому кияни значно підсіли ближче до кінця матчу. Також гравець Динамо підкреслив, що на тренувальних зборах кияни провели близько 17 ігор, але жодної офіціальної гри, тому можливо не вистачило впевненості у своїх силах. Можливо, потрібно паузу дати. При цьому Буяльський також вирішив порівняти футбольні поля у Туреччині та Україні.
Гравець Динамо відмітив, що такі поля практично ідентичні, оскільки вже на третій день поле в Туреччині стає таке саме, як в Україні. Часті тренування доволі швидко псують газон, тому готуватися в Анталії досить непросто до майбутнього сезону в УПЛ.

Щодо молодих придбань київського Динамо

Гравець Динамо підкреслив, аби молодь почала прогресувати, важливо дати їм час, адже заграти в такій команді як Динамо Київ достатньо важко і для прогресу потрібно чимало зусиль. Також Буяльський додав, що коли ти граєш у Динамо, тобі ніхто часу не дасть. Варто розуміти, що коли гравець віддається не на 100% чи грає погано, він ніколи не потрапить у основний склад. Свій рівень варто показувати сьогодні та доводити, що гідний грати у Динамо Київ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *