Новини

Усі міські сервіси в твоєму телефоні: в Києві презентували додаток Kyiv Smart City

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА розробив мобільний додаток для швидкого доступу до всіх електронних сервісів міста. За його допомогою кожен житель столиці зможе поповнити Kyiv Smart Card, оплатити паркування, внести свого улюбленця до Реєстру домашніх тварин або записатися на прийом до лікаря. Вибери з переліку міських сервісів найважливіші та активно голосуй! Саме ті сервіси, що зберуть найбільшу кількість лайків з’являться у мобільному додатку в першу чергу!

Додаток було презентовано в рамках iForum-2019, що відбувся 23 травня у столичному МВЦ.

Директор Департаменту Юрій Назаров прокоментував: «Додаток повністю орієнтований на користувачів, тому ми передбачили можливість проголосувати за сервіси, які кияни хочуть бачити реалізованими в першу чергу. Це можна зробити безпосередньо в додатку, натиснувши на відповідну іконку біля будь-якої функції. Таким чином ми об’єднуємо всі електронні сервіси у смартфоні. Тепер, щоб отримати необхідну послугу, киянам треба лише відкрити додаток на телефоні».

Уже зараз у додатку Kyiv Smart City можна поповнити Kyiv Smart Card та придбати QR-квиток для проїзду у міському транспорті столиці. А зовсім скоро у ньому з’являться й інші міські сервіси:

Оплата комунальних послуг;
Електронна демократія (Громадський бюджет, Електронні петиції, Активний киянин, Електронний будинок);
Реєстр домашніх тварин;
Сервіси водія (оплата паркування, пошук паркомісця, сплата штрафу);
Онлайн-запис до лікаря, електронний рецепт;
Електронна черга запису в дитячий садок;
1551.
Також у новому додатку можна буде знайти актуальну інформацію про пункти прийому сміття, спортивні заклади, соціальну підтримку населення та події в Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *