Економіка Фінанси

Експерти спрогнозували, що в майбутньому буде з курсом долара

Поки триває війна в Україні, навантаження на фінансову систему країни буде існувати, але тим не менш, експерти прогнозують, що до кінця 2022 року курс гривні буде сталим, і тому іноземні валюти і долар США буде торгуватися приблизно по такому ж курсу як і сьогодні.

Питання курсу долара США хвилює сьогодні багатьох українців, оскільки в суспільстві ходять слухи про те що в найближчому майбутньому долар буде коштувати вже більше 50 гривень. Але експерти, які працюють на фінансових ринках стверджують, що гривня навряд просяде більше ніж до 41-42 до долара. Причому цей прогноз було взято не з неба, адже за серпень Україна отримала досить багато іноземної допомоги, в тому числі й фінансової, що підтримує економічну складову в країні і Національний банк. Аналогічна допомога від європейських держав вже підтверджена і буде й надалі приходити до кінця поточного року.

Не дивлячись на такі позитивні прогнози стосовно курсу долара, експерти також прогнозують, що інфляція в країні буде продовжуватись, а це самим прямим чином буде провокувати збільшення цін на продукти харчування та інші товари першої необхідності. До цього потрібно бути готовити, але ніяких колосальних зміг не очікується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *