Суспільство

Електронний учнівський квиток запрацював в тестовому режимі

Перші 35 столичних шкіл стали учасниками пілотного проекту столичної адміністрації по використанню електронних учнівських квитків. Про це повідомив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій під час презентації сучасного документа.

“Сьогодні учнівські квитки отримають 28 тисяч школярів. Хочу підкреслити, що учнівський квиток — це не просто проїзний для учнів. Картка багатофункціональна і поступово в ній з’являтимуться нові сервіси. Адже користуватися перевагами життя у розумному місті мають як дорослі, так і підростаючі кияни”, — зауважив Юрій Назаров.

Презентація електронного учнівського квитка відбулася у спеціалізованій школі №80, яка є одним із осередків Kyiv Smart City School та платформою для впровадження розумних технологій у навчальному процесі.

У рамках презентації учнівських відбувся квест «З валідатором на ти», під час якого школярі пересувалися містом громадським транспортом різними smart-локаціями. За результатами квесту 50 школярів стали офіційними тестувальниками учнівського квитка. Протягом лютого-березня місяців вони мають залишати відгуки у соц.мережах про учнівський квиток, відмічаючи їх хештегами #smartпокоління та #ятестуюеквиток. Ця інформація буде використана для вдосконалення сервісу.

На сьогодні в школах продовжують збирати дані для оформлення електронних учнівських квитків для всіх столичних учнів (крім випускних 11-х класів). Вже найближчим часом до всіх столичних закладів освіти надійде ретельна інструкція з інформацією, про те, що потрібно для оформлення такого документу та яким чином треба надавати необхідну інформацію. Всі електронні учнівські квитки буде виготовлено за рахунок міського бюджету, тому кошти від батьків не збиратимуть. Повністю на Електронний учівський квиток місто перейде тільки після того, як усі школи зберуть необхідну інформацію.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *