Технології

FIRST Tech Challenge: тренувальні змагання вперше в Україні

FIRST Tech Challenge в Україні – прекрасна платформа для отримання ключових навичок, необхідних в 21 столітті. Інноваційність, креативність і навички рішення проблем – результат, що отримає кожен учасник змагань з робототехніки. І саме ці, так необхідні навички, згодом, знайдуть своє відображення в прикладних галузях – науці, інжинерії та комп’ютерному програмуванні.
Мета проекту FIRST Tech Challenge — підвищити інтерес молоді до точних наук та сучасних технологій. У рамках конкурсної програми учні 7–11 класів проектують, створюють, програмують та керують роботами власного дизайну для гри на арені у форматі альянсу. Під керівництвом тренерів та наставників, учасники розвивають STEM-навички та практикують інженерні принципи, усвідомлюючи цінність наполегливої праці, інновацій та обміну ідеями у команді. У такий спосіб школярі навчаються визначати цілі, шукати шляхи вирішення проблем, моделювати ситуації, презентувати себе та результати своєї роботи.

Враховуючи сучасні тенденції, команда Kyiv Smart City, навчальний STEM-центр «Сократ» та технічний партнер компанія 2D3D проаналізувавши цю проблему, домовились про створення ліги FIRST Tech Challenge в Україні. Це ключова подія в області новітніх навчальних технологій та освітніх програм, де найкращі учасники святкують досягнення розуму.
Сезон 2019-2020 оголошений демо-роком. Фінальні змагання плануються 11-12 квітня. А в лютому ми вирішили провести тренувальні змагання серед створених команд максимально наближені за умовами до міжнародних. Суддівство буде проходити за спрощеною системою.

Розвиток проекту FIRST Tech Challenge в Україні підвищить інтерес учнів до інженерних професій, а вчителям з технічних дисциплін надасть можливості впровадження нових форм та методів навчання. Всі учасники турніру отримають унікальний досвід та корисні навички, затребувані у найпрогресивніших країнах світу.

16 лютого запрошуємо на перші в Україні змагання FIRST Tech Challenge всіх, хто цікавиться розвитком STEM-освіти, бажає підтримати команди або ж має намір створити власну команду і долучитися до руху вже найближчим часом. Приєднання до глобального руху FIRST Tech Challenge — це великий крок для розбудови інформаційного суспільства в Україні, і наша команда прагне зробити його чимскоріш!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *