Image by freepik
Суспільство

Як заощадити електроенергію? Поради від енергетиків

Внаслідок обстрілів і ракетних атак Росії енергетична система України не може повноцінно функціонувати, тому українців просять допомогти енергетикам і споживати електроенергію відповідально.

Чекліст економії електроенергії

Міністерство освіти і науки разом з Міністерством енергетики України підготували рекомендації щодо економії електроенергії.

  1. Зменшіть споживання у пікові години: Намагайтеся мінімізувати використання електроенергії з 7:00 до 10:00 та з 17:00 до 23:00. В інший час використовуйте електроенергію відповідально.
  2. Розподіляйте використання потужних електроприладів: Не використовуйте одночасно всі потужні електроприлади в квартирі. Краще користуватися ними почергово, а ті, що не використовуються, відключити.
  3. Вимикайте світло у порожніх приміщеннях: Якщо ви працюєте в одній кімнаті, вимикайте світло в інших приміщеннях, де ніхто не перебуває.
  4. Замініть лампи на енергоефективні: Використовуйте лампи потужністю не більше 10 Ват. Вони не тільки економлять електроенергію, а й мають довший термін служби.
  5. Заряджайте пристрої в оптимальний час: Заряджайте зарядні пристрої, акумулятори та павербанки з 10:00 до 17:00, коли навантаження на енергосистему менше.

МОН наголошує, що економія електроенергії не означає повну відмову від світла. Важливо лише споживати його відповідально.

Раніше ми розповідали про речі, які можуть бути корисними під час відключень світла, а також про те, як пережити блекаут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *