Здоров'я Медицина

Імплантація зубів – ціна у 2023 році

Кожна людина мріє виглядати доглянутою та красивою. Посмішка відіграє важливу роль в образі людини, тому доглядати за зубами в наш час дуже важливо. Але бувають випадки, коли врятувати зуб не вдається і людина починає комплексувати, це може значно погіршити її внутрішній стан та загальне існування. На щастя сучасна медицина дає можливість скорегувати посмішку методом імплантації та зробити життя комфортним. Але в багатьох клініках ціна на імплантацію зубів значно відрізняється і не зрозуміло, на яку суму розраховувати в цьому році? Стоматологічна клініка IDENTICO Dental Clinic в місті Київ пропонує широкий вибір різних імплантів на різний кошт. А також можливість пройти повну діагностику зубів та отримати безкоштовну консультацію у кваліфікованих імплантологів. 

 

Сучасна імплантація зубів в IDENTICO Dental Clinic

Кожен пацієнт, котрий приходить в клініку до спеціаліста з імплантації – отримує первинну консультацію та огляд зубної порожнини. В багатьох випадках лікар імплантолог назначає зробити панорамний рентген-знімок або КТ. Тут важливо розуміти, кожен пацієнт має індивідуальну особливість, тому і підхід має бути таким. Це означає, що саме ваше лікування буде особливим і не буде схоже на інше. Після консультації в клініці ви отримаєте повний протокол лікування та прорахунок на імплантацію зубів. Тут варто зазначити, що стоматологічна клініка IDENTICO робить імплантацію під ключ та надає гарантію на свої послуги. Імплантація зубів дає можливість замінити втрачені зуби та повністю відкоригувати посмішку. Сучасна імплантація дає можливість вживати імплант настільки якісно, що ви не зможете помітити різницю. Імплантація практично ніколи не викликає ускладнень, якщо використовуються якісні імпланти та дотримуються всі правила підготовки, проведення процедури та реабілітації. Завдяки високій біосумісності імпланти приживаються в 99% випадків. Завдання пацієнта – відповідально підійти до вибору клініки та фахівця, який проведе імплантацію, а після – виконувати всі його рекомендації.

Якщо у вас з’явились питання щодо імплантації зубів, ми з впевненістю радимо звернутись до перевірених фахівців, які працюють в клініці IDENTICO. Стоматологічна клініка розташована в зручному місці, в серці Києва та з радістю прийме всіх пацієнтів, яким необхідне лікування та імплантація зубів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *