Сьогодні у Києві швидкими темпами розвивається розумна міська інфраструктура. У столиці вже встановлено 5823 камер відеоспостереження, що стежать за безпекою міста. Відбувається активна диспетчеризація комунального транспорту — встановлено 1211 GPS-трекерів на комунальному транспорті Києва. 97 табло вказують час прибуття громадського транспорту на зупинках, що встановлені в межах столиці. З червня 2015 року здійснено понад 14 мільйонів проходів через термінали для безконтактного проходу в метро завдяки платіжній картці. А вже з 1 листопада розпочалося тестування роботи е-квитка.
І столиця сьогодні не лише презентує власні успіхи, а й відкрита до міжнародного практичного досвіду у розбудові розумної міської інфраструктури. Головна місія ініціативи Kyiv Smart City — популяризувати інноваційні рішення та гідно представляти місто на міжнародній арені. Саме тому 15 листопада відбулося відкриття представництва ініціативи в США. Разом із компанією Pareteum та iPass ми відкрили представництво ініціативи в Кремнієвій долині, штат Каліфорнія.
Завдяки роботі міжнародного офісу ми плануємо допомогати українським стартапам у пошуку міжнародних партнерів та інвесторів. Сьогодні ми розвиваємо Київ як платформу для реалізації нових пілотних рішень, розробок та проектів, які дуже потребують міжнародної фінансової підтримки. На презентації відкриття офісу були пристуні представники різних закордонних компаній, з якими ми обговорили можливості подальшої співпраці.
Ми прагнемо, щоб Київ став платформою міжнародного рівня, що об’єднує найсильніших гравців у галузі креативної економіки та працює над реалізацією розумних рішень. І відкриття представництва в Каліфорнії — перші серйозні кроки на шляху до успіху. Вже незабаром ми поділимося з вами першими успіхами роботи в напрямку міжнародної співпраці.