Ізолента
Будівництво

Ізолента для безпечної ізоляції та надійних з’єднань

Цей матеріал уже багато років використовується для ізоляції електропроводки. Він відрізняється гнучкістю, міцністю, високою ефективністю. Якісну ізоляційну стрічку купити в Україні можна в інтернет-магазині компанії Комтрейд на comtrade.ua. Тут пропонується величезний вибір цих та інших витратних матеріалів від кращих сучасних виробників.

Особливості застосування, характеристики, різновиди й переваги ізоляційної стрічки

Даний вид ізоляційного матеріалу виробляється переважно ПВХ чи іншої сировини. Ця тонка стрічка зазвичай змотана в рулон. Її можна вибрати за шириною і довжиною. Якщо найпопулярніша ширина — це 1 см, то товщина вибирається від 0,1 до 1,0 мм. Ці характеристики потрібно враховувати, перш ніж купити ізоляційну стрічку. В Києві та інших містах України вона, як і раніше, застосовується для ізолювання електропроводки під різною напругою. Чим вона вища, тим більшою має бути товщина даної стрічки.

Характеристики ізострічки

Ізолента використовується в найрізноманітніших сферах. Залежно від цього вибираються параметри матеріалу, зокрема:

 • рівень опору сповзанню;
 • ступінь клейкості основи;
 • твердість ПВХ ізострічки;
 • нетоксичність матеріалу;
 • стійкість матеріалу до втоми;
 • атмосферостійкість стрічки;
 • мінімальне водопоглинання.

Різновиди ізоляційної стрічки

У зазначеному вище інтернет-магазині ізоляційну стрічку замовити онлайн можна різних видів. Вона класифікується за матеріалом основи, за діалектичними характеристиками, а також за розміром. Основні види ізоляційної стрічки:

 • Широка. Її ширина більше 1,5 см.
 • Вузька. Її ширина менше, ніж 1 см.
 • На ПВХ або поліамідній основі.
 • Матерчаста ізоляційна стрічка.

Інші параметри вибору стрічки

При купівлі цього виду стрічок потрібно враховувати навіть колір. Адже з його допомогою виконують маркування різних ділянок монтажних схем. Наприклад, чорна стрічка, виготовлена з вінілу, відрізняється атмосферостійкістю. Вона витримує вплив сонячного ультрафіолету. Крім ізоляції, цей матеріал застосовують також для комплектації, захисту і техобслуговування.

Ізолента EH-AHT-1818

Трансформаторна стрічка відрізняється виключною стійкістю до критично високих температур. Вона зберігає адгезивність навіть при сильному нагріванні. Використовують її у свинцевій ізоляції, при обв’язці котушок, а також у трансформаторах сухого або маслонаповненого типу.

Діелектрична стрічка теж дуже міцна, адгезивна, стійка до впливу мастил і розчинників. Її можна вибрати під напругу, за якої планується використання матеріалу. З її допомогою можна запобігти виникненню короткого замикання в провідниках заземлювального типу.

У зазначеному вище інтернет-магазині ізоляційну стрічку купити недорого можна також з поліамідної плівки, теплоізоляційну, стійку до розтягування, з оптимальною еластичністю, з хорошою клейкістю, придатну для застосування в умовах високої вологості. Щоб зробити правильний вибір, вам достатньо зайти на сайт компанії Comtrade на https://comtrade.ua/ua/izolenta/, де ви зможете отримати всю необхідну інформацію щодо даного виду товару.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *