Освіта

Київські студенти з вересня вивчатимуть smart-технології

Тепер бакалаври та магістри спеціальностей «Кібербезпека», «Комп`ютерні науки» й «Економіка» Київського університету імені Бориса Грінченка, навчатимуться за удосконаленою програмою, яка включає вивчення smart-технологій. Працювати студенти будуть в інноваційних лабораторіях: у Науковому кіберполігоні, Лабораторії вбудованих систем і 3D-моделювання, а також у Науковому центрі “SMART”. Облаштування лабораторій буде завершено найближчим часом.

Сьогодні заступник голови КМДА Валентин Мондриївський та директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров відвідали Київський університет імені Бориса Грінченка. Під час візиту було підписано тристоронню Угоду про співпрацю між Департаментом ІКТ, громадською організацією «СМАРТ СІТІ ХАБ» та Київським університетом імені Бориса Грінченка. Співпраця має на меті суттєво удосконалити підготовку компетентних і кваліфікованих фахівців у галузі smart-технологій. Подібного курсу не має жоден навчальний заклад України. Оновлені програми в перспективі зможуть забезпечити столицю спеціалістами з розвитку «розумної» міської інфраструктури.

Юрій Назаров, директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА відзначив: “Наша співпраця з Університетом Грінченка має на меті виховати покоління професіоналів smart-технологій. Навчальний курс розроблено таким чином, щоб студенти отримали найновіші практичні знання. Подібної підготовки не надає жоден ВНЗ в Україні. Крім того, це ще один крок для розбудови smart city. Я впевнений, що завдяки спільній роботі міської влади та науковців ми отримаємо кваліфікованих фахівців, які зможуть забезпечити розвиток інноваційного середовища Києва“.

Валентин Мондриївський, заступник голови КМДА: “Співпраця керівництва міста та Університету дозволила за останні чотири роки вивести муніципальний заклад на дуже високий рівень освіти. На сьогодні це по-справжньому престижний ВНЗ, який входить до десятки найкращих в країні. Ми й надалі будемо розвивати співпрацю, бо якість спеціалістів, які приходять на роботу в міські структури приємно вражає і ми впевнені, що своїми спільними діями підвищуємо планку вимог до сучасних молодих фахівців.”

Ярослава Бойко, координатор міської ініціативи Kyiv Smart City: “Таку високотехнологічну професійну підготовку раніше не надавав жоден ВНЗ України! Для студентів столичного університету імені Бориса Грінченка це вже реальність. Спільними зусиллями ми допоможемо вивчити ціле покоління кваліфікованих фахівців з розвитку розумного міського простору.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *