Авто

Компанія Geely представила новий електричний Livan RL7

Китайський автопром продовжує дивувати і з кожним роком представляє широкій публіці все більш цікаві і незвичайні моделі автомобілів, які вже не можна назвати несучасними чи неякісними. На перший погляд, так точно. Цього разу відомий китайський виробник автомобілів – компанія Geely, показала суспільству новий електрокар, який отримав назву Livan RL7 (примітка редакції: Livan – суббренд Geely). Цей кросовер крім електродвигуна цікавий також і тим, шо оснащений системою автоматичного керування третього рівня автономності. Щоб ця система мала змогу працювати, автомобіль обладнаний двома LiDAR, п’ятьма радарами міліметрового діапазону, 12 ультразвуковими датчиками та 11 камерами.

Також новий Livan RL7 буде мати автоматично навігацію, систему контролю дорожнього трафіку та систему автоматичного паркування в домашній зоні. Новинка побудована на платформі GBRC (Global Battery Rapid Change), що розроблена спільними зусиллями саме з компанією Geely.

М’яко кажучи нестандартна зовнішність зі спеціальними аеродинамічними дисками доповнюється дворівневими елементами освітлення на передній частині автомобіля, повністю закритою передньою панеллю з назвою бренду і з аналогічним написом на бокових панелях.

Для купівлі Livan RL7 буде доступний у варіаціях з переднім, заднім, або повним привідом, причому, що логічно, повнопривідна версія буде оснащена двома силовими агрегатами з потужністю в 373 кінські сили. До 100 кілометрів за годину Livan RL7 буде розганятися за 4,9 секунди. Комбінований пробіг за умови повністю заправленого баку та на 100% зарядженої батареї буде складати від 550 до 750 кілометрів, що протестовано у китайському вимірювальному циклі CLTC, але скільки саме Livan RL7 зможе проїхати лише на електротязі наразі невідомо.

Вартість кросовету Livan RL7 поки що невідома, але достовірно відомо, що цінник буде вищий за 25 тисяч доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *