Спорт

Коноплянка отримав нову зарплату в Краковії

На днях стала відома нова зарплата Євгена Коноплянки у польській Краковії, адже до цього часу про фінансове забезпечення гравця, нічого не було відомо. При всьому цьому український захисник продовжив контракт з польськім клубом ще у травні минулого року, про що на той час повідомило відоме польське видання Weszlo. Також стало відомо, що український півзахисник мріє повернутися до складу збірної України, але на даний момент його головний тренер збірної не викликає.

Таким чином стало відомо, що зарплата українського легіонера може сягнути біля 30 тисяч євро на місяць. Тут варто зазначити, що перед підвищенням заробітної платні, Євген Коноплянка отримував не менше ніж двадцять тисяч євро.

При цьому авторитетні видання польського футболу підкреслюють, що Коноплянка на сьогоднішній день один із високооплачуваних гравців всієї ліги, а також свого клубу.

Варто зазначити, що Євген Коноплянка на даний момент провів вісімнадцять матчів, забивши три голи та віддавши дві результативні передачі.

Серед інших новин, також ходили слухи, що Євген Коноплянка може отримати виклик до національної збірної проти гри з Англією, яка повинна відбутися 26 березня в рамках майбутнього відбору Євро-2024.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *