Суспільство

Києво-Печерська лавра відкрила двері для екскурсій

Києво-Печерська лавра відкриває свої двері для всіх громадян України. В Національному заповіднику щотижня запропоновано насичені та освітні програми, спрямовані на всі покоління, з метою дати людям уявлення про багатство спадщини України. Щоб поглибити знання про історію українського православ’я та його внесок у світову історію, у Лаврі тепер доступні нові екскурсії разом із вченими. Ви зможете відчути дух минулого, побачити священні ікони, реліквії, різноманітні видання та зануритися у атмосферу святого місця – все це є метою команди Заповідника.

Одну з оригінальних екскурсій, проведених докторкою історичних наук Антоніною Кізловою, описали ті, хто її вже відвідав.

“Можливість подорожувати у часі ви отримаєте прямо зараз. Учасники лекції-подорожі під назвою “Велика Печерська церква очима прочан” перенеслися назад у XVIII – початок XX століття, коли паломники направлялися до Успенського собору, щоб побачити чудотворну ікону Успіння Пресвятої Богородиці та інші святині і помолитися”, – зазначили у соціальних мережах учені. Авторка лекції, докторка історичних наук та старша наукова співробітниця відділу історії та археології заповідника Антоніна Кізлова, надала учасникам можливість відчути себе різними персонажами.

Ви можете стати простим прочанином, який прийшов до собору сам і запізнився на службу, відчувши атмосферу наповненого храму. Або ж ви можете стати частиною “екстраординарних” (привілейованих) відвідувачів, які прибули в “неурочний” час і знайшлися в храмі самі на самісінькому початку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *