Жіночий розділ

На що звертати увагу при пошуку курсів по нарощуванню волосся

Нарощування волосся — досить перспективна процедура перукарського сегменту, яка впевнено набирає популярності серед клієнтів. Проходження професійного курсу нарощування волосся дозволяє майстру розширити перелік послуг, викладати, а також працювати в салонах. На етапі навчання закладається професіоналізм, а значить до вибору курсів варто підійти з усією відповідальністю. Салон-магазин Zirkova пропонує програму професійних курсів для майстрів стрічкового та капсульного нарощування.

Основні параметри вибору курсу нарощування волосся

Найактуальнішу інформацію здатні дати практикуючі викладачі, і це перший пункт, на який варто звернути увагу при виборі курсів нарощування волосся. Власний багаторічний досвід роботи з різними типами волосся дозволить викладачеві розглянути складні випадки та запобігти безлічі помилок новачків.

Навчальна програма має складатися з двох блоків: теоретичного та практичного. Відсутність одного з них робить навчання неповноцінним. На практику має припадати 60-70% часу. Відпрацювання може проводитися як на манекенах, так і на моделях. Другий варіант кращий, оскільки вчить роботі з клієнтом.

Курси можуть проводитися за однією технікою (стрічкове, капсульне нарощування) або об’єднувати в собі кілька найбільш популярних методик.

Важливим моментом є кількість учнів у групі. Найбільш ефективним вважається індивідуальний курс нарощування волосся, коли викладач контролює кожний етап виконання процедури.

Матеріально-технічне оснащення курсів нарощування волосся

На етапі проходження теоретичної частини обов’язково повинна проводитися наочна демонстрація необхідних інструментів і матеріалів. Особливо актуально це при розгляді теми вибору різних типів волосся, кератину та щипців для нарощування.

Чим ширша матеріально-технічна база навчального центру, тим вища ймовірність, що ви зможете підібрати зручний для вас інструмент ще на етапі навчання.

Досить важливий параметр вибору курсів нарощування волосся – можливість пройти розширену практику безпосередньо в салоні та перспектива працевлаштування. Також приємним бонусом будуть знижки на придбання інструментів та матеріалів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *