Економіка

Настрої в економіці України: Покращення є, але песимізм щодо майбутнього

Позитивні тренди в економіці

За результатами 24-го національного опитування “Україна в умовах війни”, українці почали сприймати ситуацію в економіці країни більш позитивно, порівняно з минулими періодами.

Загальний вигляд

Однак, не дивлячись на певні покращення, під час опитування було виявлено зростання негативних настроїв стосовно майбутнього.

Економічне становище України

За даними опитування, 73% українців вважають, що економічна ситуація в Україні погіршилася, 13% стверджують, що нічого не змінилося, і лише 9% відчувають покращення.

Майбутнє економіки

Однак, коли йдеться про майбутнє, 32% опитаних передбачають погіршення, тоді як 29% сподіваються покращення.

Особиста ситуація

За щодо власної ситуації, 23% вірять, що в наступному році вони відчують покращення, але 21% мають песимістичні погляди.

Регіональні різниці

Мешканці Заходу та Центру країни відзначають кращі оцінки свого економічного становища. Також молодші та працюючі респонденти, зокрема ті, хто знайшов нову роботу, мають більш оптимістичний погляд.

Регіональні різниці в майбутньому

У відношенні до майбутньої економіки України, мешканці Півдня виражають більший оптимізм.

Опитування проводилося телефонними інтерв’ю серед населення України віком від 18 років і старше в усіх областях, за винятком тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *