Новини

На Kyiv Smart City Forum 2020 провели щорічну церемонію нагородження Smart City Awards

В Україні вп’яте пройшов міжнародний форум – Kyiv Smart City Forum. Особливістю цього року стало те, що захід відбувся у режимі онлайн на інноваційній платформі, завдяки чому зібрав понад 10 000 учасників.

«Наша команда приділила багато часу розробці головних особливостей цьогорічного форуму — зручній онлайн-платформі з можливістю швидкої комунікації й формуванню контенту для наших слухачів. Цьогорічний формат дав нам можливість максимально залучити найкращих світових експертів з України, Нідерландів, США, Іспанії, Німеччини та Англії. Я хочу подякувати всім спікерам, які взяли участь у нашому форму і поділилися реальними кейсами та рекомендаціями, а також — партнерам, які підтримали нас цього року в нових реаліях. Я дуже рада, що саме наша команда вперше в Україні зробила форум такого формату і зібрала понад 10 тисяч учасників», — прокоментувала Голова Опікунської Ради ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» Ярослава Бойко.

У рамках форуму пройшов щорічний конкурс Smart City Awards 2020, на якому нагородили найтехнологічніші та найінноваційніші міста України. З-понад 100 заявок компетентне журі визначило переможців у 8 номінаціях: найкраще децентралізоване місто, інклюзивне, цифрове, мобільне, екологічне, безпечне, архітектурне та енергоефективне. У кожній із номінацій відзначали переможців у 2-х категоріях: міста до та понад 100 тисяч населення.

Переможці обиралися за кількома критеріями: наскільки місцева влада впроваджує оригінальні та новаторські рішення щодо цифровізації та розвитку інфраструктури міста; чи покращуються системи та мережі в результаті такої роботи; якою мірою реалізуються цифрові технології і наскільки ці проєкти є економічно ефективними. І головне: чи здійснюють вони позитивний вплив на життя мешканців.

Нагороджував найкращі міста експерт зі smart city-технологій, представник ГО «Смарт Сіті Хаб» Юрій Назаров.

«Ми щорічно проводимо цей конкурс, і мене дуже тішить, що з кожним роком смарт проєктів, які представляють українські міста, стає все більше. Мене дуже надихає, як розвиваються наші міста, і я вірю, що наступного року заявок буде вдвічі, а то й втричі більше», – заявив Назаров.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *