Новини Освіта

Онлайн-курс «Контентмейкер»: створюємо вибуховий контент разом с Цитрус Академією

З 21 квітня наша команда спільно з Цитрус Академією розпочинає новий безкоштовний курс “Контентмейкер” зі створення якісного аудіовізуального матеріалу для соціальних мереж. Уроки для дітей відбуватимуться двічі на тиждень на YouTube-каналі. Найкращі педагоги розкажуть про налаштування і функції камери, пояснять, що таке баланс композиції, кольору, світла та форми, поділяться досвідом предметної зйомки — Flat Lay та фуд-фото, продемонструють специфіку монтажу на iOS та Android, проконсультують щодо звуку тощо. Програма буде доступною не тільки для учнів 20 освітніх осередків Kyiv Smart City School, але й для всіх школярів столиці.

Зареєструватися на курс можна тут https://bit.ly/3emGglu

Створення унікального та цікавого контенту — це можливість для школярів проявити свою індивідуальність та креативне мислення, а також опанувати одну з професій майбутнього вже сьогодні. Ми уважно слідкуємо за світовими тенденціями розвитку цифрового середовища. Затребуваність спеціалістів зі створення контенту на ринку праці зростає з кожним роком. Великі бізнеси, соціальні кампанії та селебріті досягають успіху у соціальних мережах завдяки якісним постам та публікаціям, які є частиною стратегії розвитку. У період пандемії, коли численні індустрії, великі та малі бренди перейшли в онлайн, цей тренд посилився і буде прогнозовано зростати.

У колаборації з Цитрус Академією ми прагнемо виховати смарт-громадян, які розбудовують комунікацію за допомогою сильних візуальних образів. На онлайн-заняттях з фотографії, керуючись порадами досвідчених менторів, школярі буду всебічно вивчати процес створення фото-контенту. Діти навчаться найкращим прийомам композиції, технікам врівноваження фотографії за допомогою балансу світлотіні, кольору, фактури, форми, сфокусуються на головному об’єкті фотографії та дізнаються, де шукати натхнення для креативу. Також школярі вивчать секрети предметної зйомки — Flat Lay та фуд-фото, серед яких — підбір фотофону для флетлея і правильна розкладка, грамотне заповнення фотографії тощо.

Під час курсу ментори приділятимуть багато уваги основним налаштуванням камери та правильному використанню її технічних можливостей. Школярі дізнаються, що таке експозиція, HDR, фокус, як при необхідності виявляти і усувати переосвітлення. Педагоги допоможуть підібрати обладнання та розібратися розширеними (професійними) налаштуваннями: витримкою, ISO, ручним фокусом, форматом RAW. В учнів буде можливість практикуватися в зйомці контрастних об’єктів та регулюванні експозиції.

В рамках курсу “Контентмейкер” також буде закладено фундамент успішного мобільного відеомейкінгу — улюбленого контенту школярів у всьому світі. Діти навчаться планувати аж до дрібниць всі етапи створення відеоролика, професійно вибудовувати композицію в кадрі, правильно застосовувати різні плани зйомки і вміло їх комбінувати, а також — працювати з різними ракурсами та cтворювати плавну картинку без стабілізатора.

Курс “Контентмейкер” — це можливість для школярів навчитися створювати якісний контент, отримати інструменти для ефективної комунікації з аудиторією соціальних мереж та у перспективі — монетизувати свої здобутки. Також це чудова нагода долучатися до світової спільноти підлітків-інфлюенсерів, які прагнуть глобальних позитивних змін в усіх аспектах суспільного життя. Послуговуючись досвідом та порадами педагогів курсу, учні вже зараз зможуть реалізовувати свої ідеї яскраво, креативно та потужно. Долучайтеся! Незабаром — старт курсу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *