Новини

ІНФОРМУВАННЯ КИЯН

Як бути в курсі новин про надзвичайні події, зміни руху транспорту чи відсутність водопостачання? Завдяки проекту “Інформування киян” це стало можливим без годинного моніторингу сайтів адміністраціі міста та комунальних служб. Тепер уся інформація про важливі події міста буде зібрана на одному «майданчику» і доступна усім бажаючим. Все що потрібно, тільки підписатись для оперативного отримання SMS або e-mail розсилки.

За допомогою sms кияни можуть дізнатися:

– про надзвичайні ситуації
– про зміни у русі метро
– про перекриття доріг

За допомогою онлайн-розсилки:

– про надзвичайні ситуації
– про зміни у русі метро та громадського транспорту
– про перекриття доріг
– про новини КМДА та районів
– про зустрічі з представниками влади
– про події, що проводяться за підтримки КМДА
– про планові відключення електроенергії
– про відключення води.

У переліку розсилок, які здійснюватимуться в рамках цього проекту також є і соціально-спрямовані. Зокрема, терміновий пошук донорів крові.

Для отримання сповіщень потрібно заповнити реєстраційну форму в розділі “Інформування киян” на оновленому порталі КМДА (http://new.kievcity.gov.ua/subscribe). Уся процедура займає практично кілька хвилин.

Важливо зазначити, що реалізація даного проекту стала можливою завдяки успішній співпраці громади, бізнесу та міської адміністрації.

Ініціатором проекту став засновник “Интересного Киева” і волонтер Арсеній Фінберг, ну а технічну та організаційну підтримку забезпечили компанії KitSoft, Unisender, Київстар, Vodafone Україна та Lifecell.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *