Ракетний обстріл в київській області
Війна Суспільство

Ракетний обстріл Київщини: що відомо?

За словами голови обласної військової адміністрації Руслана Кравченка, ворогу не вдалося вразити житлові або критичні інфраструктурні об’єкти, проте деякі приватні будинки зазнали пошкоджень.

Російські окупанти не припиняють атакувати мирні міста України. 30 червня Київська область постраждала від ракетного обстрілу з боку ЗС РФ, і обласна військова адміністрація надала детальну інформацію про цей інцидент.

За словами начальника ОВА Руслана Кравченка, під час вчорашньої атаки постраждало троє людей, включно з однією дитиною. Їм негайно було надано необхідну медичну допомогу.

“Постраждалі наразі перебувають у районній лікарні. Всі отримали необхідну медичну допомогу. Прямих влучань у житлові або критичні об’єкти не було, але уламки ракет пошкодили три приватні будинки,” – повідомив Руслан Кравченко.

ЗС РФ атакували Київську область ракетами

На місці вибухів було вибито вікна, двері, пошкоджено стіни будівель. Окрім цього, Київська ОВА повідомила, що обстріл пошкодив складське приміщення, адміністративні будівлі та 16 транспортних засобів. Оперативні служби продовжують працювати на місці події.

ДСНС також повідомила, що в результаті ракетного обстрілу була пошкоджена пожежна частина в Київській області.

Вибухова хвиля вибила скло та вікна, пошкодила стелю. Рятувальники в момент атаки перебували в укритті, тому обійшлося без жертв.

Нагадаємо, у ніч на 1 липня ЗС РФ атакували Дніпро ракетами, пошкодивши супермаркет та житлові будинки. Повітряні сили повідомили, що кілька ракет летіли в напрямку обласного центру. Журналісти повідомляють, що ударна хвиля пошкодила магазини в одному з районів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *