Суспільство

Реалії роботи в Києві та за кордоном для українців сьогодні

В сучасних реаліях в Україні існує багато людей які або лишилися зовсім без роботи, або вимушено працюють на іншій посаді, або на тій самій посаді, але з набагато меншою заробітною платою. Варіантів подібного скрутного становища в суспільстві сьогодні буває дуже багато. Такі сучасні реалії нашої країни, адже через повномасштабну війну, яку розпочала Росія в Україні, багато сфер економічної діяльності залишились майже без прибутків і без можливості щось змінити принаймні без суттєвої зміни в своїй роботі.

Більш за все сьогодні українців цікавить саме робота в Києві, адже в столицю сьогодні переїхало багато біженців зі сходу та півдня України, домівки котрих окуповані, або навіть зруйновані. Вони переїхали у більш безпечний регіон в пошуках нового життя, але переїзд до Києва може стати лише першим кроком на шляху до переїзду і в іншу країну, адже наші європейські союзники зараз дуже гарно ставляться до український біженців і пропонують їм роботу першочергово, щоб допомогти здолати теперішню ситуацію. Таку роботу можна знайти на сайті layboard.com, який крім роботи в Києві у віддаленому форматі у закордонних компаніях, пропонує також і вакансії для тих українців які мають змогу переїхати в інші країни.

Які вакансії частіше за все пропонують українцям за кордоном?

Що стосується пошуку роботи і інформації щодо трендів в цій сфері не лишнім буде почитати ресурси в мережі інтернет. Наприклад, про те, яку роботу на сьогодні є можливість знайти в Києві та за кордоном, часто пишуть на онлайн ЗМІ за адресою inkorr.com, адже тут є стрічка, яка присвячена саме цьому питанню. Це допоможе розуміти в якому положенні знаходяться ті чи інші сфери діяльності і чи змінилося щось на ринку останнім часом.

Що ж стосується самих розповсюджених професій, які користуються попитом в якості вакансій за кордоном то в першу чергу потрібно виділити:

  • хостес і адміністраторів готельно-ресторанного бізнесу;
  • працівників складів;
  • різноробочих на будівництві;
  • профільних спеціалістів будівельної сфери;
  • IT спеціалістів;
  • працівників благодійних організацій.

Тобто за кордоном буде вкрай важно знайти роботу керівнику відділу, логісту, або менеджеру середньої ланки, адже таких спеціалістів в кожній країні достатньо і такі посади в першу чергу віддаються місцевим кадрам .

Також треба пам`ятати, що в багатьох випадках без володіння іноземною мовою не обійтись, адже це є важливою складовою для працевлаштування, тому перед тим як виїжджати за кордон потрібно хоча б на елементарному рівні володіти мовою тієї країни в яку планується поїздка. І це навіть не кажучи про те, що у подальшому володіння іноземною мовою потрібно буде покращувати, адже це 100% знадобиться для кар`єрного зростання у майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *