Суспільство

Рюкзак для міста: обираємо зручну модель

Компанія Thule прославилась своїми автомобільними багажниками, які встановлюються на дах, але від початку роботи асортимент її товарів так розширився, що знайти серед них речі можна як для спеціальних цілей (наприклад, для подорожей), так і для щоденного користування.

Одним з найпопулярніших є міський рюкзак, який дозволяє зручно переносити з собою всі необхідні сучасній людині, яка живе у місті, речі. Міськими називають наплічники, які призначені для щоденного використання.

Вони мають свої особливості в залежності від моделі та серії – новіші вдосконалені і покращені у порівнянні з попередніми поколіннями рюкзаків тих же серій.

Наплічники від Thule: особливості моделей

Якщо вам потрібен класичний рюкзак на кожен день, у якому можна безпечно носити паперові документи і ноутбук, увагу варто звернути на серію Crossover, яка по праву стала найбільш популярною у користувачів.

Такі наплічники випускаються двох видів: першого і другого покоління. Між ними є деякі відмінності, які можна побачити, порівнявши їх характеристики. Отже, серед особливостей лінійки наплічників першого покоління варто назвати:

  • містке відділення під ноутбук діагоналлю до 15 (але може поміщатись і 17);
  • ручка на дні, яка дозволяє зручніше знімати наплічник з полиці чи виймати з-під сидіння;
  • спеціальна кишеня для планшета;
  • безпечна зона – кишеня зі спеціальним вкладишем, який захищає весь вміст від ударів (знаходиться у верхній частині рюкзака).

Варто зазначити, що у першому поколінні рюкзаки різного об’єму і конструкції, тому обирати потрібно той, який найкраще підходитиме під конкретні параметри.

Моделі другого покоління отримали такі покращення:

  • посилена передня стінка, яка захищає сам рюкзак і його вміст від деформації, яку можуть спровокувати удари чи посилені натискання;
  • окрема кишеня для паспорту і кредиток з функцією блокування безконтактної передачі даних (RFID-сигналів);
  • покращене відділення для ноутбука;

Тим, хто користується портативним акумулятором, зручно буде класти його у спеціальну кишеню з виходом для кабелю.

EnRoute – це універсальні наплічники, які відрізняються яскравою кольоровою гамою, розмаїттям дизайнерських рішень і габаритами.

Thule Vea – серія, яка поєднала міський і туристичний рюкзаки. У таких рюкзаках зручно носити не лише ноутбук, а й спортивний одяг та взуття, тому найкраще підходять для людей, які і працюють і спортом займаються.

Де придбати?

Широкий вибір рюкзаків Thule ви знайдете у онлайн-магазині Bagazhnik.ua, де представлені моделі різних форм та кольорів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *