Війна Новини

Ризик втрат кораблів РФ від перевищує бажання блокувати українські порти – розвідка Британії

Висока ціна війни

За оцінкою розвідки Британії, ризик втрат бойових кораблів РФ перевищує бажання Москви блокувати український експорт через Чорне море.

Різка зміна оборонної стратегії Росії

За даними відомства, Росія вже вжила кроки для підвищення обороноздатності після літніх ударів по Чорноморському флоту. Велика кількість об’єктів, включаючи кораблі і підводні човни з крилатими ракетами, були переведені з окупованого Криму до Новоросійська.

Надто великий ризик

За даними британської розвідки, потенційні наслідки втрат кораблів для Росії є надто великими. Якщо Росія відверто атакуватиме торгове судноплавство, це може призвести до серйозних політичних і військових наслідків, що переважать будь-який виграш від спроби блокувати торгівлю України.

Звідки взялася загроза

Згідно з повідомленням, російський патрульний корабель “Павло Державін” отримав удар двічі 13 жовтня, а також буксир “Ніколай Муру” отримав пошкодження. Ці події спричинили серйозний розголос і підвищили обурення в міжнародному співтоваристві.

Ситуація на Чорному морі

Ситуація на Чорному морі залишається напруженою, і світові лідери висловлюють обурення і вимагають розв’язання конфлікту шляхом дипломатичних засобів. Розуміння ризиків і наслідків для обох сторін набуває важливого значення в розробці майбутніх стратегій і рішень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *