Суспільство

У столичних закладах освіти встановлено 2176 камер відео-фіксації

Безпека жителів є одним із головних пріоритетів роботи міської влади та ініціативи Kyiv Smart Citу. Проект “Безпечне місто” створений для посилення безпеки киян, контролю роботи комунальних служб, управління трафіком в місті. Зараз у столиці функціонує 5 823 камери в рамках загальноміської системи відеоспостереження. Вони розпізнають обличчя та номери автомобілів і в режимі реального часу передають зображення до Центру обробки даних. У столичних закладах освіти встановлено 2176 камер, зокрема 1026 у школах, 1150 у дитячих садках, з яких 905 — відеореєстратори. І їхня кількість буде постійно збільшуватися.

Юрій Назаров, директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації зазначив: “Завдяки проекту “Safe City” ми контролюємо та підтримуємо безпеку киян у місцях масового скупчення людей, туристичних місцях та у соціальних закладах — дитячих садках та школах. На черзі лікарні, музеї і театри”.

Найголовніше, що проект “Безпечне місто” дає реальні видимі результати — криміногенна ситуація в столиці знижується. У жовтні 2017-го сталася жахлива подія. У дитячому садку №606 була викрадена 1,5 місячна дівчинка і саме завдяки системі відеоспостереження дитину вдалося знайти протягом одного дня.”

У листопаді минулого року столичний Центр обробки даних відвідав Рудольф Джуліані — 107-й мер Нью-Йорка. Саме завдяки пану Рудольфу рівень злочинності у найбільшому місті США знизився у кілька разів. А сам містер Джуліані сьогодні є одним із головних світових експертів у галузі міської безпеки. У ЦОДі представники Київської міської державної адміністрації презентували екс-меру Нью-Йорка міську систему відеоспостереження Києва. У режимі онлайн продемонстрували роботу камер відеонагляду, розпізнавання облич та номерів автомобілів, а також обговорили головні питання міської кібербезпеки. Екс-мер Нью-Йорка відзначив високий рівень функціоналу камер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *