Перехідник-адаптер Ugreen USB Type-C to Micro USB
Технології

Що таке перехідник до смартфона та як його вибрати

Сьогодні смартфони стають дедалі досконалішими, в них з’являються нові, корисні функції. Смартфони все більше стають схожими на ноутбуки та ПК. Однак вони мають свої обмеження. На щастя, за допомогою відповідних пристроїв з’являється можливість розширити функціональність цих гаджетів та покращити їх роботу. Що таке адаптери, перехідники для смартфонів і планшетів та як їх вибрати — розповідаємо в цьому матеріалі.

Для чого потрібен перехідник для гаджетів

Перехідник — це аксесуар для планшетів та смартфонів, який має вигляд твердого блоку. Залежно від моделі він може мати короткий шнур або кабель може бути взагалі відсутній. На одному кінці пристрій обладнаний USB-роз’ємом, який сумісний з будь-яким ПК чи ноутбуком, на другому знаходиться штекер mini, micro USB.

Перехідник надає масу можливостей. За його допомогою мобільний гаджет легко перетворити на повноцінний ПК чи багатофункціональну ігрову приставку. Використовуючи цей аксесуар, користувач може:

  • Працювати у мережі, навіть за відсутності кабельного чи Wi-Fi інтернету. Головною умовою є можливість виходу в інтернет через мобільний гаджет.
  • Завантажувати музику, відео, фільми, фото завдяки зчитуванню інформації із зовнішніх жорстких дисків, флешкарток.
  • Працювати з текстовими файлами, графічними редакторами у будь-який зручний час з будь-якої точки світу.
  • Підключати ігрову приставку та грати в улюблені ігри будь-де: в подорожах, на відпочинку.
  • З’єднувати різні пристрої, наприклад, два телефони, у яких порти підключення відрізняються. Це зручно для обміну інформацією, або ж коли треба підзарядити один гаджет від іншого.

Сучасні пристрої стандартно укомплектовані можливістю підключення перехідника та обладнані необхідним програмним забезпеченням. Якщо смартфон або планшет не підтримують даний протокол, після підключення перехідника необхідно синхронізувати обладнання. Для цього можна скористатись спеціальними драйверами, додатками, завантаживши їх з інтернету.

Щоб підключати кілька периферійних пристроїв потрібний розгалужувач. В цьому випадку гаджет перетворюється на портативну комп’ютерну станцію. За допомогою розгалужувача можна під’єднати жорсткий диск, клавіатуру, мишу, сканер, принтер. Однак слід враховувати, що при підключенні кількох пристроїв батарея смартфона розряджатиметься набагато швидше.

Як вибрати аксесуар

Адаптер Ugreen USB 3.0 to Type-C

Щоб перехідник працював надійно, перш за все слід звернути увагу на матеріал дротів. Бажано, щоб це був кабель із жилами та ізоляційною сіткою із міді. Цей метал відзначається міцністю, довговічністю, стійкістю до зношування. До того ж мідь має високу пропускну здатність. Також необхідно звернути увагу на обмотку. Добре, якщо це буде якісне гумове покриття. Воно пружне, гнучке, надійно захищає жили від зовнішнього впливу.

Також важливим показником є міцність кріплення між кабелем та роз’ємами. Місце з’єднання вважається найвразливішим, воно часто пошкоджується, зношується, ламається. На зносостійкість аксесуарів також впливає форма штекера. Надійнішими вважаються моделі зі штекером, розташованим під кутом 90°. Перехідники із прямим штекером частіше виходять з ладу. Причому розрив частіше стається у місці з’єднання зі шнуром.

Використання перехідників та адаптерів може значно розширити функціональні можливості смартфона, забезпечивши можливість підключення до широкого спектра різноманітних пристроїв. Придбати перехідники, адаптери та розгалужувачі можна в інтернет-магазині «Ugreen Україна».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *