Новини Освіта

Smart City School — безкоштовна IT- освіта доступна кожному

Стрімка діджиталізація сучасного світу, поява нових професій і методів навчання — це виклики для традиційної системи освіти, яка не встигає виявляти гнучкість у пристосуванні до реалій сьогодення. Проекти Smart City School ефективно доповнюють шкільну програму корисними навичками, які є затребуваними у глобальному інноваційному середовищі. Саме тому команда ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» вже зараз сприяє розвитку інформаційного суспільства в Україні, впровадженню інноваційних проектів та створенню єдиної освітньої екосистеми для навчання впродовж усього життя.

Поспішаємо повідомити про масштабування комунікаційно-освітньої платформи Smart City School на всю Україну за рахунок діджиталізації діяльності та створення навчального закладу у системі Human. Тепер всі учасники навчального – виховного процесу в одному місці, всі курси на одній платформі, а можливість отримати безкоштовну IT-освіту є абсолютно у кожного. Навчання буде доступним всюди і завжди.

У навчальному році 2020 – 2021 на вас чекають такі безкоштовні онлайн курси:

– Курс Scratch – візуальна мова програмування від КПДЮ

– Курс Smart City

– Курс «Програмуємо на Python» від нашого супер ментора Олега Горбача

– Курси «Презентація для навчання та роботи» і «Мобільний контентмейкінг» від наших партнерів Цитрус Академії

– Курс « Профорієнтація. День зі спеціалістом» від компанії ChoiZY

– Сортування сміття, екологічні івенти, флешмоби, тематичні екскурсії та безліч різних видів діяльності очікує учнів в рамках екологічного проєкту ZERO HERO

– Курс «Soft Skills» від освітнього центру Unext.

Бажаєте приєднатися до нашого онлайн навчального закладу Smart City School? Тоді ознайомтесь з інформацією, заповнюйте реєстраційну форму https://forms.gle/RPM56NWYBxkP5UHj7, обирайте курси, які вас цікавлять і очікуйте лист-підтвердження та подальші інструкції на вказану вами електронну адресу.

Але й це ще не все! Нещодавно ми презентували запуск нового інтерактивного модульного курсу Smart City, який був створений на основі «Путівника розумного киянина» і цілий рік проходив апробацію на базі освітніх філій Kyiv Smart City School. Тому вже зараз ви можете перейти за посиланням smartcityschool.com, пройти 5 навчальних інтерактивних модулів і отримати сертифікат за проходження курсу.

Наша команда запускає унікальні проекти, які допомагають переосмислити культуру та механіку освіти з урахуванням світових цифрових трендів. Ми постійно вдосконалюємо навчальну програму, оновлюємо інформацію та проводимо заняття на додаткових локаціях у рамках побудови глобальної освітньої платформи. Для нашої команди важливо поєднувати міжнародні інновації з кращими традиціями технологічної освіти в Україні.

Якщо виникнуть питання, звертайтесь будь-яким зручним способом:

kovkrak@kyivsmartcity.com

Telegram/Viber 096-173-05-26

Моб. 096-296-83-04

проектний менеджер, Кристина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *