Новини

Tel-Aviv – Kyiv Smart City Accelerator запрошує всіх учасників на лекції та нетворкінг

16 грудня в рамках програми “Tel-Aviv – Kyiv Smart City Accelerator” стартує курс лекцій, на яких перспективні міські стартапи дізнаються, як покращити та реалізувати свій продукт. Мета програми — надати експертну допомогу та технічні ресурси цікавим рішенням, які прагнуть стати частиною інформаційно-комунікаційної структури міста. Представники влади, ГО “Смарт Сіті Хаб” та ізраїльські партнери поділяться з учасниками ключовими знаннями для досягнення успіху на сучасному ринку.

Дата: 16 грудня

Локація: Kyiv Smart City Hub, Київ, просп. Академіка Глушкова, 1, ВДНГ, павільйон №5

Посилання на реєстрацію.

Tel-Aviv – Kyiv Smart City Accelerator орієнтований на інновації, які можуть бути пілотними в містах України та особливо в Києві. У пріоритеті такі напрями: smart city технології, IoT — Інтернет речей, Machine Learning та Big Data, cleantech, урбаністика, екологія та енергоефективність, технології для індустрій креативної економіки, фінансового сектору, медицини, освіти. Тобто всі ті галузі, які є частиною розумної міської інфраструктури. Всього організаційний комітет отримав 284 заявки на участь в акселераторі. За результатами заочного відбору та співбесід до програми попередньо відібрано 37 аплікантів. Усі прослухані проекти унікальні, мають свої переваги та перспективи для розвитку smart-міста.

У рамках лекцій акселераційної програми експерти та учасники будуть наполегливо працювати над вдосконаленням бізнесової та технологічної складової стартапу. А саме, проаналізують, як зібрати команду для успішної імплементації стартапу, яких помилок варто уникати на першому етапі та як знайти баланс між ризиками і можливостями стартапу. У процесі навчання також будуть сформульовані практичні рекомендації для правильного написання бізнес-плану та налагодження стосунків з інвесторами. Окремо буде розглянуте питання прибутковості стартапів.

Програма лекцій в рамках Tel-Aviv – Kyiv Smart City Accelerator.

Спікери акселераційної програми — це група професіоналів, які мають великий досвід у бізнес-стратегії, IT-розробках та залученні інвестицій. Вони знайомі з ринком України та тісно співпрацюють як з приватним, так і з державним сектором у всьому світі. Цікавими кейсами поділяться: Авішаі Віктор Анкрі — підприємець з 16-річним досвідом роботи в галузі технологій та управління провідними інженерними групами в Microsoft та Philips, Гал Москович — генеральний директор TeamScale, світової ІТ-компанії з офісами в Ізраїлі, Індії та Україні, Юрій Назаров — директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, Ярослава Бойко — координатор ініціативи Kyiv Smart City. керівник проекту “AI for Kyiv”, фахівець з питань креативної економіки, Big Data та освітнього напрямку “Розумний громадянин”, Дмитро Чешківський — голова відділу міжнародних відносин Kyiv Smart City, фахівець із 12-річний досвідом роботи в секторі ІТС та інші експерти.

Програма “Tel-Aviv – Kyiv Smart City Accelerator” є найбільшим акселератором проектів у напрямку смарт сіті в Україні. Акселератор допомагає стартапам провести пілотний запуск проекту в Києві та отримати знання, які прискорять процес фіналізації рішень, покращать маркетинг, сприятимуть продажам продукту та виходу на глобальний ринок. Tel-Aviv – Kyiv Smart City Accelerator — це нові унікальні можливості для досягнення успіху у світі міських інновацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *