Суспільство

Топ 5 сертифікатів від bodo, які можна подарувати в теплу пору року

Коли ми вибираємо подарунок для близької людини, то враховуємо багато факторів, в тому числі і актуальність того чи іншого презенту. Так в теплу пору року хочеться дарувати щось таке, що так чи інакше пов’язане з цією погодою і що здатне принести задоволення тут і зараз. Саме тому при виборі подібного подарунка радимо вам звернути увагу на сертифікати від магазину вражень bodo, адже саме серед них можливо і знаходиться той самий ідеальний презент. Ну а для того, щоб спростити ваші пошуки ми створили цей топ, в якому ви точно знайдете відповідний варіант знаку уваги.

Політ на флайборді

На вашого друга чекає політ на спеціальній дошці, яка здатна підняти його на висоту до 5 метрів над рівнем води. Для початку він пройде інструктаж і отримає все необхідне спорядження, після чого і спробує себе в такій цікавій і активній водній розвазі. Хто знає, можливо він ще не раз захоче спробувати саме так провести свій вільний час!

SUP-серфінг

Ще один цікавий варіант, який актуальний саме влітку та на початку осені. Для початку володар сертифіката дізнається принципи управління цим серфом і навчиться не тільки стояти на ньому, але й керувати ним на воді. Після цього на нього чекає захоплююча водна подорож по Дніпру, яка точно запам’ятається йому надовго.

Політ на Zip-line

Якщо ваш друг любить швидкість та пригоди, то вам точно варто розглянути для нього саме цей варіант. У вашого друга буде можливість проїхатися мотузковою трасою та роздивитись на панораму парку. Це дасть йому можливість отримати заряд адреналіну та активно і весело провести свій вільний час!

Майстер-клас управління яхтою

Такий подарунок хоч і є доволі дорогим, але він точно припаде до душі будь-кому з ваших знайомих. Іменинник навчиться зав’язувати морські вузли, правильно налаштовувати вітрила і звичайно ж проходити повні дистанції. Він матиме змогу особисто стати за штурвал яхти та спробувати себе у ролі її капітану, що точно принесе йому багато задоволення та стане для нього цікавим досвідом.

Індивідуальне пошиття літньої сукні

Цей подарунок безумно створений саме для дівчат і він буде дійсно дуже актуальним саме в теплу пору року. Для початку ваша знайома завітає до ательє, де зустрінеться з дизайнером. Він зробить ескіз її майбутньої сукні з урахуванням усіх її побажань, а ще зніме з неї усі необхідні мірки. Через деякий час вона отримає унікальний виріб, створений по її параметрах. Можете не сумніватися, ваша подруга точно буде задоволена таким подарунком!

Ви можете обрати один або одразу декілька варіантів з нашого топу і дійсно приємно потішити друга чи подругу у їх день народження!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *