Новини

У Києві пройде дитячий Smart City School Hackathon

15-18 грудня в “СМАРТ СІТІ ХАБ” відбудеться Smart City School Hackathon у рамках реалізації проєкту №1808 Громадського бюджету-2020 міста Києва.

Це безкоштовний шкільний хакатон для учнів освітніх філій Kyiv Smart City School, під час якого учасники повністю зануряться у програмування, проявлять свої IT-знання, навчаться вправно користуватися технологіями, виконуватимуть завдання та програмуватимуть робототехніку в режимі реального часу під керівництвом менторів і авжеж змагаються за перші місця і подарунки від організаторів.

Кожній команді для виконання завдання на місці буде виділено набір з конструктором Makeblock та ноутбук. Одночасно в хабі будуть перебувати по 4-ри команди учнів (представники від 2-х шкіл). У кожної команди буде по 5-ть годин часу на виконання завдання (з 09:00 до 14:00 або з 15:00 до 20:00 в залежності від жеребкування).

У хакатоні мають право взяти участь від однієї школи Kyiv Smart City School дві команди учнів, які до 10 грудня включно зареєструються за посиланням https://forms.gle/NokKRgFS4n94qfGN7.

Умови участі:

Дві команди від однієї освітньої філії Kyiv Smart City School.
Команда складається з двох учасників. Одна команда – вік 9-12. Друга команда – вік 13-16 років.
Перевага надається учням, які пройшли базовий курс з програмування Scratch.
В залежності від кількості зареєстрованих команд, 11 грудня відбудеться жеребкування для визначення часу та дати відвідування хакатону кожною із команд. Інформація буде відправлена на електронну адресу, яку було вказано при реєстрації.

Захід відбувається з урахуванням усіх карантинних обмежень. Участь у хакатоні добровільна та безкоштовна! У разі виникнення питань щодо участі звертатись до

Вікторії (+38 067 714 44 11), Христини (+380962968304).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *