Суспільство

У столиці обрали переможця UBER SMART MOBILITY HACKATHON

Київ активно підтримує проведення хакатонів. Це корисні заходи як для міста, так і для учасників, які дозволяють знайти оптимальні ІТ-рішення та залучити кращі ідеї для створення або вдосконалення електронних сервісів.

У рамках KYIV SMART CITY FORUM 2019 відбувся Uber Smart Mobility Hackathon. У ньому взяли участь 12 команд найкращих IT-спеціалістів, які змагалися за головний приз від Uber — 5000 доларів США.

Юрій Назаров, директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, прокоментував: «Я радий, що українська ІТ-спільнота, яка входить до числа найсильніших у світі, бере участь у розвитку розумних транспортних рішень. Ця сфера — одна з пріоритетних для столиці, тому ми залюбки розглянемо ідеї учасників хакатону та будемо раді ініціативам розробників, які допоможуть нам зробити систему міського транспорту досконалішою».

Впродовж 30 годин в рамках хакатону Uber Smart Mobility IT-фахівці, дизайнери та інші спеціалісти розробили технологічні рішення на основі даних про трафік, які були надані представниками Uber. Інноваційні підходи до міської мобільності необхідні, щоб вирішити проблему заторів і паркування, а також — зменшити забруднення навколишнього середовища.

Всього в хакатоні брали участь одинадцять команд. За допомогою наукових знань, креативності та обміну ідеями вони створили цікаві рішення, які можуть допомогти громадянам швидко та безпечно пересуватися містом у будь-який час. Члени журі, до складу якого увійшли представники компанії Uber, міської влади Києва та ініціативи Kyiv Smart City, похвалили всіх учасників за інноваційне мислення, комплексний підхід до завдання та цікаву презентацію проектів.

Проекти команд оцінювали за такими критеріями:

доцільність;
технологічність, повнота та сумісність із наявним рішенням;
дизайн рішень;
презентація проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *