Image by freepik
Новини Транспорт

Україна спростила відкриття автобусних маршрутів зі Словаччиною

Україна домовилася зі Словаччиною про спрощення процедури відкриття міжнародних автобусних маршрутів між країнами.

Спрощення процедур

Пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури повідомила про скасування норми, яка вимагала наявність у перевізника паритетного партнера з іншої країни. Ця вимога раніше ускладнювала процес відкриття маршрутів, створювала бюрократичні перепони для перевізників та фактично не впливала на дотримання балансу на ринку двосторонніх пасажирських перевезень.

“Вдячний словацьким колегам за підтримку скасування цієї норми,” — зазначив заступник міністра Сергій Деркач.

Прискорення розгляду заяв

Сторони також домовилися розглядати заяви на відкриття нових маршрутів протягом 30 днів, що значно прискорить процес їх відкриття та запуску. Словацька сторона наголосила, що в один день з однієї автостанції за одним міжнародним маршрутом може відправлятися лише один автобус.

Безпаритетні перевезення з Чорногорією

У квітні Україна домовилася з Чорногорією про можливість безпаритетного виконання пасажирських перевезень для українських компаній. Якщо чорногорський перевізник відмовляється виконувати маршрут, українська компанія може обслуговувати цей маршрут самостійно.

У контексті

Нещодавно завершено модернізацію пункту пропуску на кордоні із Словаччиною “Ужгород – Вишнє Нємецьке”, що полегшить перетин кордону для пасажирів та вантажів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *