Війна Економіка

Україна в пошуках фінансування: Мінфін готує аргументи для підтримки

Зростаючі складнощі у зовнішньому фінансуванні

З кожним місяцем українська економіка стикається зі складнішими викликами у зовнішньому фінансуванні державного бюджету. Міністр фінансів Сергій Марченко підкреслює, що охочих виділяти кошти Україні стає все менше.

Вимагатиме, а не буде просити

Незважаючи на складнощі, Україна не збирається просити про фінансову допомогу. Марченко вважає, що країна має аргументи, щоб вимагати підтримку від своїх партнерів, і готова провести необхідні реформи для забезпечення її надходження.

Перспективи фінансування у 2024 році

Україна потребує значну суму зовнішнього фінансування у 2024 році. Однак, залучити ці кошти стане складніше, і Міністерство фінансів прикладає всі можливі зусилля, щоб забезпечити їхнє надходження.

“Військовий” податок на доходи фізичних осіб

Марченко пропонує перевести “військовий” податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) з місцевих бюджетів до державного бюджету. Він наголошує на неефективному використанні цих коштів і закликає Верховну Раду утриматися від суттєвих змін до державного бюджету.

Збалансований держбюджет

Мінфін підкреслює, що державний бюджет України є збалансованим і майже половина його видатків спрямована на безпеку та оборону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *