Новини

“Не купуй — забери з притулку”. Робити добрі справи легко!

“Не купуй — забери з притулку” — доброчинний соціальний проект від ініціативи Kyiv Smart City і київської міської клініки ветеринарної медицини. Проект популяризує серед громадськості тему адопції безпритульних тварин, піклується про їхню долю та допомагає чотирилапим у пошуку нового будинку та люблячої сім’ї.

Ми привертаємо увагу киян до питань порятунку та адопції безпритульних тварин. Кожен може забрати пухнастого друга додому абсолютно безкоштовно. 870 пухнастиків у притулку мріють провести 2019 рік у новій домівці. Якщо немає можливості забрати тварину до власної оселі, її можна взяти під опіку — приходити у клініку, лікувати, годувати та гратися. Зараз у клініці 576 опікунів. А протягом 2018 року завдяки соціальному проекту Kyiv Smart City вдалося віддати в сім’ї 196 собак і 264 котики.

У грудні 2018 року було також створено реєстр домашніх тварин. Система була створена в рамках комплексної міської цільової програми “Електронна столиця” 2015–2018. Завдяки реєстру можна зареєструвати домашнього улюбленця і стежити за електронною історією його здоров’я. Всі дані та статистика знаходяться в єдиній базі.

А на початку 2019 року планується старт будівництва Центру захисту тварин. У ньому розташовуватиметься великий притулок, ветеринарна лікарня, рекреаційна зона, грумінг послуги та місце для вигулу собак. А ще — готель для утримання тварин.

До соціального проекту вже приєдналися відомі українські селебріті. Fashion-фотограф Соня Плакидюк, модель і співачка Дар’я Астаф’єва, художник-шоумен Річард Горн, співачка Вікторія з групи НеАнгели, а також телеведуча каналу ICTV Анна Афендикова і співачка INGRET знялися в соціальній рекламі для різдвяних і новорічних постерів.

Допомогти чотирилапим друзям дуже просто! Ви можете розказати рідним і друзям про проект та запостити у себе в соціальних мережах яскравий постер із інформацією про притулок. Творити добро — легко!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *