Авто

В Opel показали найбільш місткий вантажний Movano

Вже зовсім скоро в Україні можна буде придбати найбільш місткий вантажний вус від компанії Opel, ним став Opel Movano 3-ї генерації. Створена новинка на досить популярній платформі Stellantis Group. На такій саме базі побудовані також такі популярні комарційні буси як Peugeot Boxer, Fiat Ducato та Citroen Jumper. При цьому цікаво, що в третій генерації в Opel зробили новий Movano дійсно не схожим на інші два покоління моделі, адже раніше автівка випускалася на одній і тій самій базі з Renault Master.

При виході на ринок покупцям буде запропоновано 3 різних кузова Opel Movano 3-ї генерації, які будуть відрізнятися в чотирьох варіаціях по довжині, та в трьох варіаціях по висоті. Таким чином найменша модель буде мати 8 кубічних метрів корисного вантажного відсіку, а найбільша – аж 17 кубічним метрів, що робить таку модель найбільш місткою з усіх бусів, що випускає Opel на сьогодні. Ширина між колісними арками нового Opel Movano 3-ї генерації дорівнює 1422 міліметрам, а його загальна внутрішня ширина – 1870 міліметри. У варіації H3 висота бічного дверного отвору Opel Movano досягне 2003 міліметрів і цей важливий показник став одним з найкращих у своєму класі. Задні двері Opel Movano 3-ї генерації можуть відкриватися на кут в 180 або 270 градусі, що також розширює можливості для завантаження.

Повна маса Opel Movano 3-ї генерації буде рівною від 3,5 до 4 тонн, а максимальна вантажопідйомність скаладає до 2,1 тонни.

Стандартна кабіна Opel Movano 3-ї генерації буде двомісною, але планується варіант і здорядної кабіни на 7 пасажирів.

В якості двигуна в новому бусі від Opel буде доступний лише один силовий агрегат –турбодизель BlueHDi об’ємом в 2,2 літри, потужністю 165 кінських сил та 370 Нм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *